Berieme servis osobne

Myslíme si, že servisovanie vášho auta by malo byť jednoduché. Takže sme zmenili ideu tradičnej návštevy servisu. Odsunutím tradičných postupov do minulosti sa snažíme vytvoriť nový prístup, ktorý je osobný, účinný a ktorý sa stará ako o vaše auto, tak aj o vás.

VOLVO SERVICE 2.0

Náš servis. Vytvorený pre vás.

Vlastnenie auta by nemalo byť komplikované. Malo by byť tak jednoduché a zábavné ako je to len možné. Preto sme vytvorili unikátny servis, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si svoj život s vaším automobilom Volvo maximálne užili. Voláme ho Volvo Service 2.0.

Osobný kontakt v servise

Predstavíme vám kontaktnú osobu pridelenú len pre vás. Odpovie vám na akékoľvek otázky, ktoré by ste ohľadne svojho auta mohli mať a v prípade potreby vám poradí alebo okamžite pomôže.

Alternatívny transport

Nevidíme žiaden dôvod, prečo by ste mali meniť svoje plány len z dôvodu, že vaše auto je aktuálne v servise. Vždy vám ponúkneme alternatívny transport, takže vás nič neobmedzí.

Aktualizácie softvéru

Kontinuálne vylepšujeme softvér v našich vozidlách. Aby ste mali vo svojom aute vždy najnovšiu verziu, aktualizujeme vám softvér pri každej návšteve servisu.

Atmosféra Škandinávie

Inšpirované prírodou.
Vyrobené z obnoviteľných a recyklovaných materiálov.

DODATOČNÝ SERVIS VOLVO

Servis vytvorený pre vás

Či ide o vyčistenie vašich poťahov, opravu prasknutého čelného skla, alebo výmenu pneumatík – v našich servisoch nájdete služby, ktoré sa o vás postarajú.

Servis kolies

Len experti z radov technikov vedia, ktoré pneumatiky a disky sú najlepšie pre váš model Volvo. A len technici Volvo majú znalosti, zručnosti a vybavenie na to, aby sa o vaše vozidlo Volvo postarali tak, ako si to zaslúži.

Volvo starostlivosť

Vyškolení Volvo odborníci budú nielen čistiť časti vášho auta, ako sú okná a dverné panely, ale taktiež zaobchádzať s kožou a textíliami tak, ako si vy a vaše Volvo skutočne zaslúžite.

Oprava čelného skla

Oprava alebo výmena? Naši vyškolení Volvo odborníci prehodnotia všetky škody na čelnom skle a zaobchádzať s nimi tak, aby to bolo najlepšie pre vaše Volvo. Spôsobom, ktorý neohrozí bezpečnosť alebo výkonnosť.

Klimatizácia

Naši odborní technici skontrolujú a vyčistia váš klimatizačný systém, aby ste si vždy mohli vychutnať dokonale čistý vzduch vo vašom vozidle Volvo.

Akciové ponuky pre vaše vozidlo Volvo

Vozidlá ihneď k odberu

Pozrite si našu ponuku skladových vozidiel, ktoré sú ihneď k odberu. Máme pre vás rôzne modely  s výhodnými cenami a zárukou. Neváhajte a príďte si vybrať svoje vysnívané auto ešte dnes.

napíšte nám

Mám záujem o servis vozidla

  Tento formulár uľahčuje vašu komunikáciu s nami. Formulár slúži na elektronické spracovanie žiadostí našich zákazníkov. Urýchľuje komunikáciu s našimi pracovníkmi a je neustále dostupný aj mimo pracovných hodín a počas víkendov.

  Meno a priezvisko / Spoločnosť *

  Váš E-mail *

  Vaše telefónne číslo *

  VIN *

  ŠPZ *

  Stav km *

  Model *

  Typ kontroly / opravy *

  Preferovaný dátum

  Preferovaný čas

  Poznámka - požadované opravy

  Odkiaľ ste sa dozvedeli o našej ponuke

  Aby ste nič nezmeškali

  Odber noviniek

  Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte vždy aktuálne informácie o novinkách a akciách Volvo.