Detské sedačky

Ochrana tých najmenších cestujúcich

Detské sedačky a podsedáky Volvo

Detská autosedačka

40–73 cm alebo do veku 10 mesiacov

Našu pohodlnú detskú autosedačku určenú pre novorodencov a deti do veku 10 mesiacov (respektíve s výškou 40 – 73 cm), ktorá je určená na inštaláciu proti smeru jazdy, možno kombinovať so základňou ISOFIX. Sedačka je hlboká a má vysoké bočné čalúnenie s opierkou hlavy. Čalúnenie vyrobené z príjemného a priedušného materiálu s 80 % podielom vlny možno prať v práčke. Sedačka je navyše vybavená držadlom na prenášanie, ktoré možno nastaviť do rôznych polôh.

Jednoducho dostupná detská autosedačka orientovaná proti smeru jazdy

40 – 105 cm, novorodenci – 4-ročné deti

Naša autosedačka orientovaná proti smeru jazdy vybavená systémom ISOFIX s funkciou otáčania uľahčuje usadzovanie a vyberanie dieťaťa, vďaka čomu je ideálnym riešením na cestovanie väčšiny detí do veku štyroch rokov. Po zaistení dieťaťa sedačku jednoducho otočíte a zacvaknete do správnej polohy. Čalúnenie vyrobené z príjemného a priedušného materiálu s 80 % podielom vlny možno prať v práčke.

Detská autosedačka orientovaná proti smeru jazdy

9 – 25 kg, 9-mesačné – 6-ročné deti

Naša pohodlná autosedačka orientovaná proti smeru jazdy pre 9-mesačné až 6-ročné deti (s hmotnosťou 9 – 25 kg) sa upevňuje pomocou bezpečnostného pásu vozidla a úchytov na podlahe. Čalúnenie vyrobené z príjemného a priedušného materiálu s 80 % podielom vlny možno prať v práčke. Sedačka ponúka dostatok miesta na nohy a je vybavená funkciou sklápania.

Vyvýšená sedačka

15 – 36 kg, 4 – 10 rokov

Naša detská autosedačka s čalúnenou opierkou hlavy, vysokými bočnými panelmi a ochranou pliec je ideálnou voľbou pre väčšinu detí vo veku od 4 do 10 rokov (15 – 36 kg). Systém ISOFIT uľahčuje inštaláciu a čalúnenie z príjemného a priedušného materiálu s 80 % podielom vlny možno prať v práčke.

Podsedák s chrbtovou opierkou

15 – 36 kg, 4 – 10 rokov

Podsedák s chrbtovou opierkou pre deti od 4 do 10 rokov (15 – 36 kg) je pohodlným a bezpečným riešením, ktoré sa prispôsobí rastu dieťaťa. Má päť nastavení výšky a umožňuje nastavenie na zaistenie pohodlia dieťaťa počas jazdy. Čalúnenie vyrobené z príjemného a priedušného materiálu s 80 % podielom vlny možno prať v práčke.

Bezpečnosť

Navrhnuté pre život

Súčasťou nášho jedinečného prístupu k bezpečnosti detí sú testy, ktoré vychádzajú zo skutočných dopravných situácií. Preto pre deti do štyroch rokov dôrazne odporúčame detské sedačky orientované proti smeru jazdy.

napíšte nám

Mám záujem o detské sedačky